Volg ons op

Eerste succesvolle Repair Café op het TAL!

thumbnail_IMG_9372

Afgelopen zaterdag organiseerden we i.s.m. IDM ons eerste Repair Café. Wat en succes! 60 mensen kwamen langs met te repareren spullen (apparaten, en ook kledij, …) én leerden onze school en onze TALenten kennen. Dankzij het vakmanschap van de vrijwilligers werden heel wat platenspelers , stofzuigers, haardrogers, wafelijzers, wasmachines, cd-spelers, broeken, vesten,.. gerepareerd!

Het ging om een samenwerking met klassen uit verschillende domeinen: leerlingen uit 3 Zorg & Welzijn bakten de cake, 7 Kantoor- en gegevensadministratie deed het onthaal en bar, onze jongen van 4-5-6 Elektromechanische technieken repareerden mee spullen en de meisjes van 5 Basiszorg & ondersteuning bemanden de kinderopvang. Geslaagd teamwork!

Onze TALenten werden meegenomen in wat IDM betekent en wat het kan doen voor duurzaamheid in onze samenleving. Binnenkort gaan onze leerlingen van Elektromechanische technieken ook nog een voormiddag echt zelf spullen herstellen (nu werkten ze nog samen met een expert)! Dit smaakt naar meer..